CBC Vznik s.r.o.

CZ/EN

CBC

Pro odborníky

Sídlo

O nás


CBC Vznik s.r.o. / Concept B CZ
 Časná diagnostika
 Veveří - Nerudova 321/9
602 00 Brno
Czech Republic EU


Milé dámy, vážení pánové!

NZZ Časná diagnostika společnosti CBC Vznik s.r.o. sídlí v Poliklinice
v Zahradníkově ulici Brno – střed.
Pevná telefonní linka má číslo 541 552 369; fax má číslo 541 552 429.
Doba vyhrazena telef. informacím je čtvrtek a pátek 17 - 18h.
E-adresa: info@mdhorvath.cz


Dopravní rady

 MHD Do blízkosti Polikliniky Zahradníkova se lze dostat trolejbusem č. 25 a č. 26 z Mendlova náměstí ve směru Novolíšeňská, zastávka Konečného náměstí. Dále sem jedou tramvaje (promiňte, chtěli jsme říci frčí k nám šalina) č. 12 a č. 13 od Hlavního (vlakového) nádraží směr Technolog. park - vystoupit na zastávce Nerudova. Z centra jedou směrem k Poliklinice na Zahradníkově tramvaje č. 3 a č.11 – čili nástup na zastávce Česká ve směru Komín, Bystrc a vystoupit na stanici Rybkova; Zahradníkova ulice, resp. Poliklinika na Zahradníkově je vpravo u parku.

 Autem - jeďte směrem do centra. Při první příležitosti najeďte na zelený okruh, z něhož na Konečného náměstí odbočíte na Veveří směrem ven z centra. Po sto metrech jste na místě:

 Parkování Zahradníkova ul. je první odbočka z Veveří vpravo za Konečného náměstím. Zaparkovat auto poblíž Polikliniky klasicky řečené Na Vyhlídce, by mohlo být líčeno též jako vydařený žert ... ale pouze nezkušeným borcem (či borkyní), a to ještě pouze na první pohled, při první návštěvě, v časovém stresu, anebo pokud byste chtěli nechat auto rovnou před hlavním (Zahradníkova 2) anebo bezbariérovým (Zahradníkova 8) vchodem. Trablům se lze vyhnout tím, že přijedete s časovou rezervou cca 30 minut, takže v případě nedostatku místa pomalu a v klidu objedete celý parkovací areál (kolem parku) a dost pravděpodobně místo najdete i za dopravní špičky. Pokud by se to nepovedlo, nenechte se vykolejit a popojeďte po Veveří (směrem z města do Žabin) a zhruba po 150 - 200 metrech zaparkujete na otevřeném parkovišti po pravé straně Veveří poblíž Právnické fakulty anebo o kousek dál vlevo na parkovišti v budově Cyrrus Platinium. Pak se klidně projdete zpátky ... a už stojíte u budovy Polikliniky ze strany parku.

Umístění ambulance, vstup do budovy a orientace uvnitř polikliniky

V budově, která je dosti členitá, je potřeba hledat SCHODIŠTĚ / VÝTAH D nejjednodušší to je v Hale A v 1. podlaží - vstup přes bezbariérový vchod Zahradníkova 8; anebo z hlavní chodby ve 2. podlaží - vstup hlavním vchodem s vrátnicí – vchod Zahradníkova 2.
Ambulance Časné diagnostiky se nachází v 7. patře sekce D.

 


Na viděnou Na Vyhlídce!
T. a M. Horváthovi


poslední změna 0206 2023

webmaster: pethan@seznam.cz